Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія (протезування зубів)

Основні задачі:
 • Протезування при відсутності зубів
 • Відновлення твердих тканин зуба
 • Відновлення зубів при стиранні
 • Лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглобу

Протезування зубів призначене для відновлення зуба як з функціональної, так і з естетичної точки. Сучасні протези бувають змінними та незмінними.

       

 


Протезування на імплантах

Металокерамічні коронки

Безметалева кераміка

Вініри

Ортопедична стоматологія (протезування зубів)

Протезування зубів призначене для відновлення зуба як з функціональної, так і з естетичної точки. Сучасні протези бувають змінними та незмінними.

Основні задачі:

Протезування при відсутності зубів

До такого виду протезування звертаються найчастіше люди, які у зв’язку з віком втратили більшу частину зубів. Рідше люди, що отримали травму та пошкодили декілька зубів. Протезування здійснюється декількома шляхами:

 1. Встановлення повністю знімних протезів. Мають як переваги: легко знімаються та фіксуються без сторонньої допомоги; так і недоліки: ненадійно кріпляться в ротовій порожнині через використання в більшості випадків клеїв, присосок чи кламерів для фіксації протезу. На сьогодні повністю знімні протези є найбільш популярними на території України. 
 2. Встановленням частково-знімних протезів. Даний вид протезів встановлюється на щелепу з здоровими зубами, так як вони повинні кріпитися завдяки кламерам.
 3. Встановленням умовно-знімних протезів. Під терміном умовно-знімні протези мається на увазі, що зняти даний вид протезів пацієнт має змогу тільки за допомогою стоматолога в спеціальних умовах. Тобто самостійно вилучити протез буде неможливо. Цей вид протезування є надзвичайно надійним, так як протез кріпиться в ротовій порожнині в більшості випадків за допомогою гвинтів, рідше стоматологічного цементу.  

Відновлення твердих тканин зуба

Як правило до цього виду стоматологічних послуг входить:

 • Пломбування зубу - відновлення кісткової тканини зуба заповненням порожнин спеціальною затвердіваючою речовиною (фотополімером). Чому сьогодні більшість стоматологічних клінік використовують фотополімер? По-перше, він має найбільшу міцність і витривалість матеріалу під час експлуатації. По-друге, естетичні властивості - полімер з часом не змінює свій колір та нічим не відрізняється від зубів. По-третє, фотополімер гіпоалергенний та процес його нанесення і затвердіння є швидким, а корекція більш точною в порівнянні з іншими матеріалами.  

Є три види пломб:

 • монолітні - коли відновлюють зруйновану частину зуба, складаються тільки з фотополімеру;
 • сендвіч-пломби - виконані з двох видів пломбувальних матеріалів;
 • армовані - для поліпшення фіксації в даному виді пломб застосовують металеві штифти.

 

Відновлення зубів при стиранні та пошкодженні емалі - за допомогою фотополімеру на поверхні зуба формується шар, який повторює форму зуба і не відрізняється кольором. До такого виду відновлення часто звертаються люди різного віку. Неважливо був то удар в контактних видах єдиноборств, чи просто побутова травма, за допомогою фотополімеру і умілих рук стоматолога всі пошкодження зубів усуваються.

Лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглобу

Багато людей звертаються до лікаря з скаргами на болі в щелепі під час розмови чи прийому їжі. Причиною болі найчастіше є викликані запаленням мязової чи суглобної тканин. Якщо ігнорувати симптоми і вчасно не звернутись до лікаря, болі стануть систематичними, а наслідки незворотніми.

Ортопедична стоматологія Дом Стом - +38 (097) 248-47-50.

Записатися на безкоштовну консультацію
  З консультації Ви дізнаєтесь:
 • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
 • Які терміни лікувань?
 • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
 • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку

Красиві та здорові зуби – це головне призначення приватної стоматологічної клініки "Дом Стом". Найвищою нагородою для нас є щасливі та вдячні посмішки наших клієнтів. Даній справі ми присвячуємо значну частину свого життя, саме тому на території свого будинку облаштували сучасний стоматологічний кабінет у місті Житомир.

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, таких як: лікування карієсу та захворювання ясен будь-якої складності, проводимо хірургічні та протезувальні маніпуляції, виправляємо прикус.

Спеціалісти "Дом Стом" безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують в повсякденну практику новітні світові технології, аби наші послуги завжди були на високому рівні.