Ортодонтична стоматологія

Ортодонтична стоматологія

Ортодонтична стоматологія

Поговоримо про брекети

Найбільш ефективним і безпечним методом корекції прикусу є установка брекетів.

Які бувають брекети?

Сучасні виробники пропонують металеві, керамічні, пластикові, сапфірові системи, лігатурні і безлігатурні, традиційні і приховані системи їх установки.

Види брекетів по розташуванню на зубах

Виділяти вестибулярні і лінгвальні брекети. Види їх кріплення впливають на візуальне сприйняття систем. Вестибулярні системи встановлюються у переважній більшості пацієнтів. Лінгвальні види брекетів зовсім непомітні з боку, проте їх застосування пов'язане з деякими труднощами.

Види брекетів в залежності від матеріалу виготовлення

Залежно від матеріалу виготовлення розрізняють металеві, пластикові, керамічні та сапфірові види брекет-систем. Недоліком металевих брекетів є не зовсім естетичний зовнішній вигляд і  виникнення корозії. Виготовлені з сапфіра прозорі брекети практично непомітні, виглядають стильно і приємно. Вони міцні, надійні, але дорогі. Виготовлені з сапфіра прозорі брекети практично непомітні, виглядають стильно і приємно. Вони міцні, надійні, але дорогі. Злегка поступаються за міцністю сапфіровим пластикові та керамічні системи. Основною перевагою таких брекетів є приємна ціна і непомітний зовнішній вигляд.

 

Види брекетів на зуби щодо зв'язування дуги з самими брекетами

Розрізняться лігатурні та самолігуючі види брекетів. В лігатурних брекетах дуга зєднуються з пластинами на зубах невеликими гумовими кільцями. Самолігуючі брекети мають у своїй конструкції фіксатори лікувальної дуги. Вони дорожчі, менші та комфортніші лігатурних систем, необхідний ефект з їх допомогою досягається швидше.

 Плюси і мінуси брекет-системи

Плюси:

 Брекети забезпечують високу ступінь контролю і швидкість досягнення результату;

 Це повністю безболісний процес;

 Брекети можна встановлювати  навіть під час вагітності.

 Мінуси:

 Значно важче вичистити зуби;

 Необхідно купити спеціальні зубні щітки зі зрізаною посередині щетиною;

 Естетичний вигляд;

 Дискомфорт;

 Регулярне відвідування лікаря-ортодонта.

Записатися на безкоштовну консультацію
    З консультації Ви дізнаєтесь:
  • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
  • Які терміни лікувань?
  • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
  • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку

Красиві та здорові зуби – це головне призначення приватної стоматологічної клініки "Дом Стом". Найвищою нагородою для нас є щасливі та вдячні посмішки наших клієнтів. Даній справі ми присвячуємо значну частину свого життя, саме тому на території свого будинку облаштували сучасний стоматологічний кабінет у місті Житомир.

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, таких як: лікування карієсу та захворювання ясен будь-якої складності, проводимо хірургічні та протезувальні маніпуляції, виправляємо прикус.

Спеціалісти "Дом Стом" безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують в повсякденну практику новітні світові технології, аби наші послуги завжди були на високому рівні.