Імплантація зубів

Імплантація зубів

Імплантація зубів

 • Встановлення зубних імплантів підвищує якість  Вашого життя
 • Тільки встановлення зубних імплантів дозволяє запобігти втраті кісткової тканини
 • Знімні протези мають надійну фіксацію
 • Приблизно у 70% населення відсутні по меншій мірі 1 зуб
 • Процедура встановлення імплантаті менше травматична, ніж видалення зуба
 • Встановлення імпланта допомагає зберегти здорові зуби
 • 1970 рік - початок широкого застосування титанових зубних імплантів

 

  Поширені міфи про імпланти

  Міф 1. Імпланти не приживаються

  Як показує Всесвітня організація охорони здоров'я, приблизно 98,5% імплантів приживаються в абсолютно любому віці.

  Міф 2. Вік

  Імплантація показана всім людям у віці від 18-20 років, тому що до цього віку відбувається формування челюсних кісток.

  Міф 3. Встановлення імплантів - болісне

  Багато пацієнтів стверджують, що видалення зубів є більш болісною процедурою, ніж встановлення імплантів. Імплантація зазвичай здійснюється під місцевим наркозом у кабінеті стоматолога.

  Міф 4. Довговічність імплантів

  На даному етапі нічого довговічного стоматологічних імплантів і коронок на них не існує. Як показують дані Всесвітньої організації охорони здоров'я, коронки на імплантах служать від 10 років до до по життєвого носіння, а мостовидні протези  з опорою на свої рідні здорові зуби - від 8 до 10 років, потім підлягають заміні. Теж саме ми можемо казати і про знімні імпланти, які служать ще менше.

  Міф 5. Доступність

  Одні пацієнти бояться поставити іплант по причині страху, стану здоров'я, а інші побоюються високих цін.

  Існують імпланти економ рівня, так і імпланти преміум класу.

  Імпланти компанії MegaGen мають приємну ціну і високі технологічні показники.

  Міф 6. Клієнтам доведеться довго звикати

  Знову ж, все навпаки - до звичайних протезів звикати доведеться і в 95% випадків виникає багато проблем при адаптації до знімних протезів.

  Імпланти по своїй суті є повним аналогом структури натуральних зубів, а до своїх зубів нам звикати не доводилось. Сам по собі встановлений імплант не викликає у пацієнта дискомфортних відчуттів.

  Міф 7. Імпланти викликають больові відчуття

  Успішно встановлені імпланти не викликають біль, запалення і подразнень.

  Імплантація зубів по праву вважається найскладнішим видом стоматологічної діяльності. Розвиток даного напрямку почався зовсім недавно, але завдяки технологічному прогресу стоматологи опановують нові способи імплантації зубів. Крім самої техніки установки також удосконалилися матеріали з яких виготовляють зубні протези. Сьогодні вже нікого не здивуєш зубним протезом, який не поступається в твердості зубній емалі людини та імплантатом виготовленим з титану.

  Види зубних імплантатів

  Знімні конструкції зубних імплантатів - економний варіант, лікар встановлює два імплантати в нижню і верхню щелепу, після цього на кулясті опори, які знаходяться в імплантатах штучні зубні протези кріпляться до щелепи.

  Умовно-знімне протезування зубних імплантатів - більш дорогий вид протезування, відрізняється від вищезгаданого кількістю імплантатів. Їх в конструкції чотири - в них вкручуються балки і на них кріпляться зубні протези. Зубний імплантат завдяки такому кріпленню тримається більш надійно, зняти його, як і попередній, може сам клієнт. Але на відміну від знімної конструкції може робити це значно рідше, приблизно раз в тиждень. Є ще більш складні методи кріплення, які може зняти тільки кваліфікований лікар, але проводити огляд таких протезів необхідно значно рідше, приблизно раз в шість місяців.

  Незнімне протезування зубних імплантатів - найдорожче і одночасно найкраще з цих трьох видів. За цими імплантатами не потрібен особливий догляд, чищення зубною щіткою досить. Варто згадати те, що імплантати відчувається у роті як рідні зуби. Рекомендовано раз на півроку відвідувати лікаря для профілактичного огляду.


  Плюси і мінуси установки зубних імплантатів

  Переваги

  Немає необхідності проводити якісь маніпуляції з сусідніми зубами, якщо Ви хочете встановити зубний імплантат. Все відбувається локально, що величезний плюс у випадках втрати справжнього зуба пацієнтом.
  Швидкість встановлення. Лікарі нашої клініки здатні встановити штучний тимчасовий зубний протез за день.
  Висока якість матеріалів імплантатів. Гарантія якості. Найкращі виробники зубних імплантатів дають довічну гарантію на свій виріб.
  Тривалий термін експлуатації зубного імплантату.
  Велика різновид імплантатів по ціновій категорії. Імплантати є як преміум сегменту, так і бюджетні версії. Внаслідок штучний зубний протез може собі дозволити майже кожен.
  Були випадки, коли лікарі імплантували пацієнтам їх власні зуби. Це відбувалося тоді, коли людина несподівано втратив зуб в результаті травми або нещасного випадку і пройшло небагато часу. Великий відсоток людей, які мають даний вид стоматологічних послуг, користується імплантованим зубом без будь-яких незручностей.

  Недоліки

  Індивідуальні протипоказання. До них входять:
  · хронічні інфекційні захворювання;
  · атрофія кісткової тканини;
  · люди з великим стажем куріння.

  Якщо у Вас одне з цих протипоказань - це не означає, що Ви не можете встановити зубний імплантат. Внаслідок перерахованих вище факторів, операція забере більше часу і зусиль, що в свою чергу позначиться на ціні послуги.

  Терміни лікування. Вони суто індивідуальні, деякі люди йдуть з встановленими імплантатами з першого або другого візиту до стоматолога. У інших пацієнтів цей процес затягується на більш тривалий період часу. Час на імплантацію зубного протеза залежить від віку, кількості кісткової тканини, стану зубного ряду та інших факторів.
  Вважається найдорожчим видом лікування в стоматології, по відношенню до інших видів стоматологічних послуг.

  Записатися на безкоштовну консультацію
   З консультації Ви дізнаєтесь:
  • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
  • Які терміни лікувань?
  • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
  • На якому обладнанні проводяться операції?
  Про клініку
  Наша креативна команда може гарантувати Вам найоптимальніше рішення усіх стоматологічних проблем.
  Ця впевненість базується на:
  • сучасному високоякісному обладнанні
  • вагомому багаторічному клінічному досвіді
  • командній роботі
  • безмежній любові до своєї справи