Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Відбілювання зубів Beyond

На сьогоднішній день, відбілювання зубів користується попитом, тому як мати доглянуті зуби - це не примха, а цілком нормальне бажання виглядати красиво, і відчувати себе впевнено. Відбілювання зубів - яке воно буває?

Статистичні дані стверджують, що тільки 5% жителів земної кулі мають білосніжні зуби від природи. Всі інші ідеальні голлівудські посмішки - якісний результат професійної роботи стоматологів. Перелік причин зміни генетичного кольору емалі досить великий.

Дисколорит зубів може з'явитися через:

 • вживання фарбувальних речовин, що є в їжі, неякісному вині, газованих напоях, нікотині і т.д.;
 • вікових змін;
 • тривалого застосування окремих фармакологічних препаратів (зокрема антибіотиків тетрациклінового ряду);
 • деяких захворювань (наприклад, гіпоплазії емалі, карієсу, флюорозу).

На сьогоднішній день існує кілька методик відбілювання зубів. Їх поділяють на дві групи: домашню і професійну.

5 переваг відбілювання BEYOND

 1. Якість - інноваційні розробки американських виробників апробовані і успішно працюють в США і країнах Європи більше 10 років;
  гелі сертифіковані в Україні; в їх склад входять квалітативні додаткові інгредієнти (основна речовина Beyond - 35% перекис водню):
  натуральні ароматизатори, вегетаріанський гліцерин, кошерні компоненти.
 2. Безпечність - наукові дослідження довели: вплив системи Beyond на зубну емаль в межах норми; джерело світла не випромінює ультрафіолетових і інфрачервоних хвиль; температура застосовуваного холодного світла не вище 37,5ºC (немає пересихання слизової, «стріляючих» больових відчуттів); в складі гелів вже міститься препарат- десенсітайзер, який знімає симптом чутливості зубів.
 3. Комфорт - процедура відбілювання займає не більше 1 години, при цьому досягається значний результат: зуби стають від 8 до 10 відтінків світліше (за шкалою кольоровості VITA); під час проведення сеансу повністю відсутня дискомфорт, неприємні відчуття.
 4. Довгостроковість ефекту - гарантоване збереження ідеального результату до півроку після проведення відбілювання; при ретельному виконанні рекомендацій лікаря отриманий ефект зберігається до 2-х років.
 5. Вартість - ціна фотовідбілювання нижче лазерних аналогів.

Протокол проведення фотовідбілювання. Протипоказання.

Підготовча частина.
Лікар оцінює загальний стан порожнини рота пацієнта, визначає існуючий відтінок емалі, розповідає про нюанси проведення відбілюючих маніпуляцій, пропонує систему відбілювання. Пацієнту пропонується перед відбілюванням професійна чистка.

Безпосереднє виконання відбілювання.
Пацієнт забезпечується максимальним захистом щоб уникнути найменшого дискомфорту - ясна ізолюються спеціальною речовиною, яка створює захисний бар'єр. На зуби наноситься гель і засвічується системою Beyond. За один сеанс така маніпуляція проводиться тричі.

Протипоказання до «холодного» відбілюванню зубів:

 • наявність серйозних хронічних хвороб (онкологія, цукровий діабет);
 • віковий ценз - скористатися цією методикою можуть пацієнти старше 18 років;
 • вагітність, період лактації;
 • індивідуальна непереносимість складових компонентів гелю.

 Відносними протипоказаннями є встановлені ортодонтичної конструкції (наприклад, брекети, коронки, вініри), наявні множинні пломби або великі каріозні поразки, наявність запальних процесів слизової в гострій фазі. Існування тріщин в емалевої поверхні не є протипоказанням, але може сприяти виникненню гіперчутливості зуба.

 

Білосніжні зуби - ознака здорової і щасливої людини

Вініри в останні роки стали дуже популярним рішенням в естетичній стоматології. Приховати недоліки передних зубів і зробити собі голлівудську посмішку хочуть все більше людей. Вініри рекомендуються ставити  при зміні кольору емалі, її виснаженні, при порушенні форми зуба. 

Які бувають вініри?

Прямі вініри — це фотополімерна реставрація, змодельована  в ротовій порожнині. Такі вініри коштують недорого, але вони недовговічні. Вже через два-три роки ці вініри мають незадовільний вигляд.

Непрямі композитні вініри — готові заготовки, які потрібно лише приклеїти. Це швидко та дешево. Але такі вініри можуть погано прилягати та відклеюватися, з часом на них з’являється темний наліт. 

Люмініри — запатентована назва керамічних вінірів, які виготовляє одна зуботехнічна лабораторія у США.  Їх можна встановлювати, не сточуючи емаль зуба, і за рахунок цього їх згодом можна безпроблемно зняти при бажанні.

Наскільки сильно спилюють зуби перед встановленням вінірів? 

Є випадки, коли зуби не спилюють. Проте найчастіше необхідно зішліфовувати поверхню зуба. Чим тонше спилюють зуб, тим тонший вінір виготовляють.  Товщина ультратонких вінірів — від 0,3 мм в найтонших місцях до 1 мм.

Чи можуть відклеїтись керамічні вініри? 

Вініри не відклеяться за умови використання кофердаму (ізоляція зубів спеціальною латексною завісою), якісних матеріалів, клеїв та скрупульозного дотримання всіх етапів адгезивної підготовки.

Скільки вінірів зазвичай встановлюють? 

Все залежить від стану зубів. Інколи достатньо встановити 4–6 вінірів на передні зуби. Щоб змінити зовнішність пацієнта, встановлюють 10–12 вінірів на верхню щелепу.

Скільки «живуть» вініри?

Вініри досить довговічні. Термін їх носіння — від 10 до 20 років.

Вініри можна зробити дуже білими?

Колір залежить від побажань клієнта.

Від чого залежить ціна? 

Ціна залежить від рівня майстерності лікаря і зубного техніка, а не від матеріалу виготовлення.

Перед встановлення вініри можна приміряти? 

Обов’язково! Перед встановленням вінір ми виготовляємо макет майбутніх зубів.  
Записатися на безкоштовну консультацію
  З консультації Ви дізнаєтесь:
 • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
 • Які терміни лікувань?
 • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
 • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку
Наша креативна команда може гарантувати Вам найоптимальніше рішення усіх стоматологічних проблем.
Ця впевненість базується на:
 • сучасному високоякісному обладнанні
 • вагомому багаторічному клінічному досвіді
 • командній роботі
 • безмежній любові до своєї справи