Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Як правильно чистит зуби?

В ідеалі чистити зуби треба після кожного прийому їжі. А мінімум, до якого ви повинні привчити себе - це ранкова і вечірня процедура. 
Весь процес чищення зубів має займати не менше трьох хвилин. Чищення проводите в одному темпі і завжди починайте з одного і того ж зубного ряду. 

1. Розташувавши зубну щітку під кутом до лінії ясеню Основний рух при чищені зубів — вимітальний (від ясен до краю зуба). Очістіть усі зовнішніповерхні зубів.

 

         

2. За допомогою вимітальних рухів почистіть внутрішні поверхні всіх зубів.

3. Почистіть жувальну поверхню зуба.

4. Кінчиком щітки почистіть внутрішню поверхню верхніх і нижніх передніх зубів.

5. Не забудьте почистити язик!

6. При необхїідності візьміть зцбну нитку, протягніть її навколо кожного зуба,

при цьому переконайтесь, що вона проникає під пришийкову частину ясен.

Після чищення зубів обов'язково вимийте щітку і поставте її у склянку щетиною нагору. Не зберігайте щітку у футлярі, тому що вона обовя'зково повинна висихати!

Відвідувати стоматолога потрібно вже з першого року життя. А з шести років вже потрібна професійна чистка і консультація ортодонта.

Наша клініка особливо підходить до процесу лікування дітей. Адже що може бути важливішим, ніж здорові та міцні зуби в дітей? Ми особливо приділяємо увагу встановленню контакту між лікарем і маленьким пацієнтом, проводимо навчання для дітей і батьків, мотивуючи і демонструючи, як правильно чистити зуби.

Правильне ставлення до стоматолога та процесу лікування зубів починається з дитинства. Перед батьками та лікарем стоїть важлива задача: 

  • підготувати дитину до нового досвіду;
  • створити спокійну та позитивну атмосферу;
  • правильно організувати знайомство дитини з клінікою, кабінетом та стоматологом.

Все це в комплексі допоможе сформувати правильне враження, яке в майбутньому полегшить процес лікування. 

Важливість візиту до дитячого стоматолога

Деякі батьки не надають належної уваги лікуванню молочних зубів, вважаючи лікування тимчасових зубів марною тратою грошей і часу. Проте хвороби, які виникли у молочних зубів напряму впливають на стан здоров’я дитини та розвиток постійних зубів. 

Запальні процеси, карієс та інші поширені проблеми провокують утворення токсинів, які потрапляють в загальну систему кровообігу. В результаті, страждають найбільш життєво важливі органи: серце, печінка, нирки та інші. Можливо, якщо Ви шукали причину частих хвороб дитини, то це пов’язано зі станом зубів?

Молочні дитячі зуби так само, як і постійні зуби в дорослих, піддаються різноманітним стоматологічним захворюванням. Найчастіше вони страждають від карієсу, періоститу, пульпіту, неправильного прикусу, періодонтиту. Також можуть виникнути неприємності з вуздечком нижньої та верхньої губ, або ж із самими губами.  При наявності перших ознак цих хвороб варто звернутися до лікарів, що спеціалізуються на лікуванні зубів у дітей. 

Дитяча стоматологія - телефон - 

Записатися на безкоштовну консультацію
    З консультації Ви дізнаєтесь:
  • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
  • Які терміни лікувань?
  • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
  • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку
Наша креативна команда може гарантувати Вам найоптимальніше рішення усіх стоматологічних проблем.
Ця впевненість базується на:
  • сучасному високоякісному обладнанні
  • вагомому багаторічному клінічному досвіді
  • командній роботі
  • безмежній любові до своєї справи