Послуги

Імплантація зубів

Хірургічне втручання, що передбачає впровадження в кісткову тканину щелепи штучного імпланту на місце втраченого кореня зуба. Він забезпечує надійну фіксацію коронки або моста. Імпланти вирішують проблему втрачених зубів раз і назавжди. Відновіть впевненість в собі і своїй посмішці!

Ортодонтична стоматологія

Завдання ортодонтії - виправлення неправильного прикусу та патологій зубних рядів. Неправильний прикус підвищує навантаження на зуби під час жування, що з віком призводить до виникнення пародонтиту. Також патологія прикусу призводить і до косметичних проблем: зміни профілю обличчя, непривабливої посмішки, ще більшого викривлення зубних рядів.

Терапевтична стоматологія

Зняття зубних відкладень ультразвуком. Процедуру реалізують за допомогою спеціалізованого приладу, який називається ультразвуковий скалер.

Хірургічна стоматологія

Безболісне лікування і видалення зубів. Процедури спрямовані на збереження здорового зуба або його частини - повне видалення крайній захід.

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія –  діагностує, лікує та проводить профілактику молочних зубів. Якщо у дитини розкришився зуб, з’явилася тріщина, потемніння зуба, запалилися ясна або виник біль, треба негайно йти до лікаря-стоматолога. 

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія займається протезуванням зубів. Інколи врятувати зуб не вдається і це призводить до утворення дефектів, які власне і заповнює протезування зубів. Відсутність навіть одного зуба призводить до значних порушень жувальної функції,  в подальшому до їх втрати . Тому протезування зубів потрібно планувати ще при видалення зубів і проводити відразу, як заживе лунка видаленого зуба.

Мікроскопічна стоматологія

Мікроскопія в стоматології дає можливість максимально оптимізувати процес лікування. Підвищує якість діагностики захворювання і допомагає у виборі правильної методики подальшого лікування. 

Естетична стоматологія

Білосніжна усмішка - це успіх, соціальний статус та чудове здоров'я. Зуби, сяючі білизною - це реальна та досяжна мрія, здійснити яку Вам допоможуть фахівці нашої клініки.

 

 

Записатися на безкоштовну консультацію
    З консультації Ви дізнаєтесь:
  • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
  • Які терміни лікувань?
  • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
  • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку

Красиві та здорові зуби – це головне призначення приватної стоматологічної клініки "Дом Стом". Найвищою нагородою для нас є щасливі та вдячні посмішки наших клієнтів. Даній справі ми присвячуємо значну частину свого життя, саме тому на території свого будинку облаштували сучасний стоматологічний кабінет у місті Житомир.

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, таких як: лікування карієсу та захворювання ясен будь-якої складності, проводимо хірургічні та протезувальні маніпуляції, виправляємо прикус.

Спеціалісти "Дом Стом" безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують в повсякденну практику новітні світові технології, аби наші послуги завжди були на високому рівні.