Послуги

Імплантація зубів

Хірургічне втручання, що передбачає впровадження в кісткову тканину щелепи штучного імпланту на місце втраченого кореня зуба. Він забезпечує надійну фіксацію коронки або моста. Імпланти вирішують проблему втрачених зубів раз і назавжди. Відновіть впевненість в собі і своїй посмішці!

Ортодонтична стоматологія

Завдання ортодонтії - виправлення неправильного прикусу та патологій зубних рядів. Неправильний прикус підвищує навантаження на зуби під час жування, що з віком призводить до виникнення пародонтиту. Також патологія прикусу призводить і до косметичних проблем: зміни профілю обличчя, непривабливої посмішки, ще більшого викривлення зубних рядів.

Терапевтична стоматологія

Зняття зубних відкладень ультразвуком. Процедуру реалізують за допомогою спеціалізованого приладу, який називається ультразвуковий скалер.

Хірургічна стоматологія

Безболісне лікування і видалення зубів. Процедури спрямовані на збереження здорового зуба або його частини - повне видалення крайній захід.

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія –  діагностує, лікує та проводить профілактику молочних зубів. Якщо у дитини розкришився зуб, з’явилася тріщина, потемніння зуба, запалилися ясна або виник біль, треба негайно йти до лікаря-стоматолога. 

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія займається протезуванням зубів. Інколи врятувати зуб не вдається і це призводить до утворення дефектів, які власне і заповнює протезування зубів. Відсутність навіть одного зуба призводить до значних порушень жувальної функції,  в подальшому до їх втрати . Тому протезування зубів потрібно планувати ще при видалення зубів і проводити відразу, як заживе лунка видаленого зуба.

Мікроскопічна стоматологія

Мікроскопія в стоматології дає можливість максимально оптимізувати процес лікування. Підвищує якість діагностики захворювання і допомагає у виборі правильної методики подальшого лікування. 

Естетична стоматологія

Білосніжна усмішка - це успіх, соціальний статус та чудове здоров'я. Зуби, сяючі білизною - це реальна та досяжна мрія, здійснити яку Вам допоможуть фахівці нашої клініки.

 

 

Записатися на безкоштовну консультацію
  З консультації Ви дізнаєтесь:
 • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
 • Які терміни лікувань?
 • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
 • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку

Сучасні виробники пропонують металеві, керамічні, пластикові, сапфірові системи, лігатурні і безлігатурні, традиційні і приховані системи їх установки.

Вітаємо Вас на сайті ДОМ СТОМ. Наша клініка орієнтована на високотехнологічні методи лікування, імплантації та протезування зубів. Сьогодні на ринку є велика кількість стоматологічних клінік, які не надають повний спектр послуг. До таких стоматологічних клінік не відноситься ДОМ СТОМ. Може здатися, що послуг в стоматології не так вже багато, але люди, які так думають помиляються. Справа в тому, що тільки видів стоматології близько 10 і кожен вид містить велику кількість різноманітних послуг. Ми піклуємося про те, щоб людина, яка потрапила до нас отримала консультацію, допомогу та вирішила свою проблему. Ми слідкуємо, щоб та допомога, котру ми надаємо нашим пацієнтам була найвищого рівня незалежно від вартості та тривалості лікування.
Головні напрямки роботи стоматології:

 • Імплантація зубів
 • Ортодонтична стоматологія
 • Терапевтична стоматологія
 • Хірургічна стоматологія
 • Дитяча стоматологія
 • Ортопедична стоматологія
 • Мікроскопічна стоматологія
 • Естетична стоматологія

Імплантація зубів включає в себе консультацію, огляд, підбір потрібної моделі імпланта, проведення підготовчих операцій, встановлення зубного імпланту та післяопераційна терапія.

Ортодонтична стоматологія включає в себе обстеження та підбір необхідних систем вирівнювання зубів, прикусу. Припасування брекетів, кап, елайнерів, лицьових масок. Вибір матеріалу для брекетів.

Терапевтична стоматологія надає одні із найпростіших послуг, але водночас найважливіших. Цей вид стоматології займається діагностикою та лікуванням хвороб ротової порожнини та попередженням їх виникнення. Послуги, які найчастіше надають стоматологи цього напрямку: чистка зубів різними приладами, наприклад ультразвуковим апаратом, вирішення проблем пов’язаних з карієсом, пародонтитом та пульпітом.

Можна перераховувати далі, але вже тут зрозуміло наскільки широкий спектр послуг має клініка ДОМ СТОМ.

Переваги лікування у ДОМ СТОМ

Професіоналізм

Лікарі ДОМ СТОМ мають багато задоволених результатом їх роботи клієнтів. Наша клініка має молодих професійних стоматологів, які завжди в курсі усіх нових технологій та методик лікування. Саме через це наша клініка є сучасною та іде назустріч інноваціям.

Швидкість

Всі види послуг надаються максимально швидко та оперативно. Така висока швидкість була досягнута завдяки високому рівню підготовки, досвіду роботи в сфері медицини та роботи на сучасному стоматологічному обладнанні.

Турбота

Ми турбуємося про те, щоб візит до стоматолога не асоціювався у Вас з болем, неприємними відчуттями та страхом. Навіть дитина, яка буде вперше у нас, не буде в майбутньому відчувати страх перед стоматологічним кріслом. Це дуже важливо, тому що більшість людей саме через страх пропускають візит до стоматолога. В майбутньому кожен пропущений візит може призвести до складних випадків, хронічних хвороб і самого страшного втрати зубів.

Повний спектр робіт пропонує для Вас клініка ДОМ СТОМ, яка піклується про своїх клієнтів та бажає їм порадувати своїх близьких людей здоровою усмішкою.