Про клініку

Вітаємо Вас, дорогі відвідувачі!
Ви знаходитесь на сторінках сайту стоматологічної клініки «Дом Стом», присвяченого актуальним питанням сучасної стоматології.
Білосніжна посмішка не просто додає образу привабливості, але і свідчить про те, що її власник приділяє увагу своєму здоров’ю.
Проте всі  ми різні, і декому достатньо раз на пів року робити професійну чистку зубів в якості профілактики, а декому доводиться вдаватися до імплантації та протезування.

Красиві та здорові зуби – це головне призначення приватної стоматологічної клініки "Дом Стом".
Найвищою нагородою для нас є щасливі та вдячні посмішки наших клієнтів. Даній справі ми присвячуємо значну частину свого життя, саме тому на території свого будинку облаштували сучасний стоматологічний кабінет у місті Житомир.

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, таких як: лікування карієсу та захворювання ясен будь-якої складності, проводимо хірургічні та протезувальні маніпуляції, виправляємо прикус.

Спеціалісти "Дом Стом" безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують в повсякденну практику новітні світові технології, аби наші послуги завжди були на високому рівні.

Ми завжди знаходимо підхід до кожного клієнта, враховуючи його можливості та побажання.

Відвідувачам клініки зі здоровими зубами ми проведемо професійну чистку порожнини рота, а також попередимо розвиток майбутніх стоматологічних проблем.

Злагоджена робота наших досвідчених спеціалістів дає можливість скласти грамотний план лікування, скоротити період реабілітації, та уникнути ускладнень.

Домашня атмосфера, висококваліфіковані спеціалісти, новітні технології- це найголовніші переваги нашої клініки.
Запрошуємо Вас до стоматологічної клініки Дом Стом і ми повернемо Вам білосніжну посмішку та впевненість у собі!

Для діагностики хвороби щелепно-лицьової області в стоматології застосовують рентген знімки.


В стоматологічній клініці "Дом Стом" облаштований сучасний рентгенологічний кабінет, де ви завжди можете зробити рентгенографію зуба, попередньо записавшись на прийом.