Пацієнтам

Дорогі відвідувачі нашого сайту!

Хочемо познайомити Вас з дуже важливим видом стоматологічних послуг, тим самим розвіяти безліч міфів, що зібралися навколо імплантації зубів.

Стоматологічна імплантація вважається одним з найпрогресивніших методів протезування. Міцні та здорові зуби, окрім красивої посмішки сприяють здоров’ю всього організму. Втрата навіть одного елементу в зубному ряді призведе до порушення жувального процесу, що негативно відобразиться на роботі травлення та погіршить загальне самопочуття людини.

Що таке імпланти та їх особливості.

Імплант - це гвинтоподібний протез, який імплантується в кісткову тканину, замінюючи корінь. Після установки він обростає кістковою тканиною і надійно фіксується. Зверху протеза одягається коронка, яка нічим не відрізняється від природних елементів.

Ціна імплантації зубів залежить від якості і довговічності матеріалу.

Імплантація характеризується слідуючими особливостями

 1. При дотриманні рекомендацій лікаря термін експлуатації протезу становить не менше 25 років.
 2. Зовнішній вигляд і функціональність повністю відповідають характеристикам натурального зуба.
 3. Відсутність протипоказань до прийому будь-якої категорії їжі.
 4. Зберігається цілісність сусідніх елементів
 5. Існує можливість заміни цілого зубного ряду.

Процес імплантації зубів

 • Діагностика та планування. Стоматолог проводить комплексну діагностику зубощелепної системи за допомогою сучасних методик візуалізації.
 • Хірургічний етап. Досвід наших хірургів та сучасне обладнання дозволяють провести вживлення імпланту в кісткову тканину безболісно для пацієнта.
 • Установка абатмента . Абатмент установлюється за допомогою спеціального прибору , який здійснює безкровний надріз у яснах, виключаючи ймовірність інфекціювання.
 • Ортопедичний етап. Коронка, встановлена на абатмент, ідеально поєднується з зубним рядом, а матеріал відрізняється високою міцністю та довговічністю.
 • Спостереження. Після протезіювання лікар впродовж певного періоду спостерігає за пацієнтом, контролюючи процес адаптації протезу.

Імпланти не рекомендується встановлювати 

  1. Під час вагітності
  2. Курцям, які викурюють понад 20 сигарок в день
  3. Хворим на компенсований цукровий діабет
  4. Хворим бруксизмом (скрегіт зубами)                                  

Термін служби зубних імплантів

Як довго прослугуть імпланти, залежить тільки від Вас самих. Спеціального догляду вони не потребують, достатньо дотримуватися елементарних норм гігієни. Догляд за порожниною рота забезпечить відсутність запалень, а саме запалення може призвести до втрати імпланту. В профілактичних цілях раз на пів року потрібно відвідувати стоматолога. Імплантація зубів вважається нелегкою процедурою, і хоча спеціалісти можуть провести її якісно та без болю, Вам потрібно знати про деякі обов’язкові умови: гарна гігієна порожнини рота, попередньо комплексна перевірка у лікаря для виявлення хвороби, що може слугувати протипоказанням для імплантації, рентгенівське обстеження, яке може встановити чи підходить кісткова тканина щелепи для імплантації.

На останок хочемо побажати Вам вчасно та ретельно доглядати за свїми зубами та частіше посміхатися! А ми завжди раді допомогти Вам в цьому!