Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія (профілактика)

Професійна гігієна

Зняття зубних відкладень ультразвуком. Процедуру реалізують за допомогою спеціалізованого приладу, який називається ультразвуковий скалер.

Ультрадисперсний або порошково-струменевий вплив

Методика полягає у використанні реактивного потоку спеціального аерозолю, який містить у собі воду і абразивну речовину, при цьому добре знімається пігментний наліт, який актуальний для курців і любителів кави.

Лікування карієсу

Карієс - це захворювання зубів, при якому відбувається розм'якшення зубної емалі, під впливом бактерій ротової порожнини.

Реставрація зубів

Це процедура відновлення естетичних і функціональних параметрів зуба. При реставрації проблемного зуба можна змінити його контури, наприклад, округлити кути або зробити їх більш прямими - виявляється, і такі дрібниці можуть зробити посмішку більш привабливою.

Посмішка і здоров’я

Красива посмішка та здорові зуби - це мрія багатьох людей, для якої необхідно слідкувати за станом ротової порожнини та вчасно звертатися за потребою до висококваліфікованих спеціалістів. В свою чергу гарна та здорова посмішка зменшує стрес, покращує настрій, підвищує імунітет та просто робить людину більш привабливою.

Стан зубів та ротової порожнини має безпосередній вплив на стан здоров’я всього організму: багато хворих зубів та запалень в  кісткових тканинах викликають захворювання нирок, серця та печінки. В подальшому можлива втрата зубів, що в свою чергу знижує ефективність жування та провокує загострення захворювань шлунково-кишкового тракту. При порушеннях функціонування нервової та ендокринної систем, шлунково-кишкового тракту активніше погіршується стан зубів та кісткової тканини.

Що входить до терапевтичної стоматології?

Саме з терапевтичної стоматології починається робота над покращення стану здоров’я Вашої ротової порожнини. До цього розділу можна віднести:

  • консультацію, плановий та професійний медичний огляд;
  • профілактику (професійну гігієну, ультрадисперсний або порошково-струменевий вплив);
  • діагностування;
  • лікування (лікування карієсу, пульпіту та пародонтиту, пломбування, реставрацію, реконструкцію, відновлення зубної емалі, лікування зубних каналів, усунення захворювань ясен).

Найпоширенішою процедурою терапевтичної стоматології є лікування карієсу. Таке зубне захворювання може бути викликане цілим рядом чинників: неправильної гігієни, великої кількості бактерій в ротовій порожнині, вживання солодкої їжі та напоїв, шкідливих звичок тощо. Вчасне виявлення проблеми та звернення до лікаря забезпечує безболісне лікування. На початкових стадіях карієс не супроводжується неприємними симптомами, тому діагностувати його зможе тільки лікар. Тому так важливо не нехтувати плановим оглядом двічі на рік. Лікування карієсу в сучасних умовах проходить за допомогою пломбування, яке здатне відновити функціональні та естетичні характеристики зуба та запобігти подальшому прогресуванню захворювання.

Ваш комфорт - наша справа

Процес лікування у клініці “Дом Стом” характеризується безболісним, високопрофесійним та результативним усуненням захворювань за допомогою високоякісних та перевірених матеріалів. Ми використовуємо сучасне та безпечне обладнання, яке відповідає сучасним технічним вимогам та забезпечує комфорт пацієнту.   

У клініці “Дом Стом” ви гарантовано отримаєте кваліфіковану консультацію під час медичного огляду в кабінеті, поради щодо щоденної гігієни ротової порожнини в домашніх умовах та рекомендований план подальшого лікування. У нашій клініці до кожного клієнта в залежності від його ситуації підбирається індивідуальний підхід. Ми сподіваємося на продуктивну довготривалу співпрацю заради спільної мети - Вашої здорової та красивої посмішки. 

Записатися на безкоштовну консультацію
    З консультації Ви дізнаєтесь:
  • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
  • Які терміни лікувань?
  • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
  • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку

Красиві та здорові зуби – це головне призначення приватної стоматологічної клініки "Дом Стом". Найвищою нагородою для нас є щасливі та вдячні посмішки наших клієнтів. Даній справі ми присвячуємо значну частину свого життя, саме тому на території свого будинку облаштували сучасний стоматологічний кабінет у місті Житомир.

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, таких як: лікування карієсу та захворювання ясен будь-якої складності, проводимо хірургічні та протезувальні маніпуляції, виправляємо прикус.

Спеціалісти "Дом Стом" безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують в повсякденну практику новітні світові технології, аби наші послуги завжди були на високому рівні.