Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія (профілактика)

Професійна гігієна

Зняття зубних відкладень ультразвуком. Процедуру реалізують за допомогою спеціалізованого приладу, який називається ультразвуковий скалер.

Ультрадисперсний або порошково-струменевий вплив

Методика полягає у використанні реактивного потоку спеціального аерозолю, який містить у собі воду і абразивну речовину, при цьому добре знімається пігментний наліт, який актуальний для курців і любителів кави.

Лікування карієсу

Карієс - це захворювання зубів, при якому відбувається розм'якшення зубної емалі, під впливом бактерій ротової порожнини.

Реставрація зубів

Це процедура відновлення естетичних і функціональних параметрів зуба. При реставрації проблемного зуба можна змінити його контури, наприклад, округлити кути або зробити їх більш прямими - виявляється, і такі дрібниці можуть зробити посмішку більш привабливою.

Записатися на безкоштовну консультацію
    З консультації Ви дізнаєтесь:
  • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
  • Які терміни лікувань?
  • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
  • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку

Красиві та здорові зуби – це головне призначення приватної стоматологічної клініки "Дом Стом". Найвищою нагородою для нас є щасливі та вдячні посмішки наших клієнтів. Даній справі ми присвячуємо значну частину свого життя, саме тому на території свого будинку облаштували сучасний стоматологічний кабінет у місті Житомир.

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, таких як: лікування карієсу та захворювання ясен будь-якої складності, проводимо хірургічні та протезувальні маніпуляції, виправляємо прикус.

Спеціалісти "Дом Стом" безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують в повсякденну практику новітні світові технології, аби наші послуги завжди були на високому рівні.