Ортодонтична стоматологія

Ортодонтична стоматологія

Поговоримо про брекети

Найбільш ефективним і безпечним методом корекції прикусу є установка брекетів.

Які бувають брекети?

Сучасні виробники пропонують металеві, керамічні, пластикові, сапфірові системи, лігатурні і безлігатурні, традиційні і приховані системи їх установки.

Види брекетів по розташуванню на зубах

Виділяти вестибулярні і лінгвальні брекети. Види їх кріплення впливають на візуальне сприйняття систем. Вестибулярні системи встановлюються у переважній більшості пацієнтів. Лінгвальні види брекетів зовсім непомітні з боку, проте їх застосування пов'язане з деякими труднощами.

Види брекетів в залежності від матеріалу виготовлення

Залежно від матеріалу виготовлення розрізняють металеві, пластикові, керамічні та сапфірові види брекет-систем. Недоліком металевих брекетів є не зовсім естетичний зовнішній вигляд і  виникнення корозії. Виготовлені з сапфіра прозорі брекети практично непомітні, виглядають стильно і приємно. Вони міцні, надійні, але дорогі. Виготовлені з сапфіра прозорі брекети практично непомітні, виглядають стильно і приємно. Вони міцні, надійні, але дорогі. Злегка поступаються за міцністю сапфіровим пластикові та керамічні системи. Основною перевагою таких брекетів є приємна ціна і непомітний зовнішній вигляд.

 

Види брекетів на зуби щодо зв'язування дуги з самими брекетами

Розрізняться лігатурні та самолігуючі види брекетів. В лігатурних брекетах дуга зєднуються з пластинами на зубах невеликими гумовими кільцями. Самолігуючі брекети мають у своїй конструкції фіксатори лікувальної дуги. Вони дорожчі, менші та комфортніші лігатурних систем, необхідний ефект з їх допомогою досягається швидше.

 Плюси і мінуси брекет-системи

Плюси:

 Брекети забезпечують високу ступінь контролю і швидкість досягнення результату;

 Це повністю безболісний процес;

 Брекети можна встановлювати  навіть під час вагітності.

 Мінуси:

 Значно важче вичистити зуби;

 Необхідно купити спеціальні зубні щітки зі зрізаною посередині щетиною;

 Естетичний вигляд;

 Дискомфорт;

 Регулярне відвідування лікаря-ортодонта.

 Регулярне відвідування лікаря-ортодонта.

 Сьогодні брекети стали дуже популярними і розвиток ортодонтичній стоматології на своєму піці. Відвідавши клініку ДОМ СТОМ Ви будете мати змогу вибрати собі брекети з наступних матеріалів: металеві (золото, срібло, титан, нержавіюча сталь та інші); полімерні (пластмасові, сапфірові, керамічні); комбіновані (з металів та полімерів).

 Брекети бувають змінні (пацієнт може зняти самостійно) і незмінні (для того, щоб їх зняти необхідна допомога лікаря). Ви можете вибрати також класичні чи саморегулюючі брекети, зовнішні чи внутрішні. Наші лікарі ортодонтологи проведуть всі необхідні процедури для того, щоб зробити посмішку Вашої мрії. Високоякісні брекети від відомих виробників, сучасне обладнання та кваліфіковані лікарі роблять процес встановлення і носіння брекетів приємнішим наскільки це можливо.

Поради для власників брекетів

Краще всього користуватись спеціальною щіточкою створеною спеціально для людей, які носять брекети. Вони схожі на щіточки, які можна побачити в наборі для туші для вій. Вона легко проникає в простір між зубом та брекетом та ретельно і м’яко очищає ротову порожнину. Такі щітки рекомендується мати завжди під рукою, щоб видалити в разі потреби залишки їжі з брекетів, коли це стає необхідно.

Мати з собою соломинку для пиття. Так як протягом дня українці вживають каву, чай, соки, прохолодні газовані напої і без використання соломинки ці рідини як правило залишають сліди на брекетах. Сліди від напоїв псують зовнішній вигляд брекетів і в свою чергу настрій власнику. Вихід доволі простий - маючи з собою кілька чистих соломинок для пиття ви зменшує контакт рідин з вашими зубами та брекетами. Рідина потрапляє майже одразу в горло і стравохід не контактуючи з зубами. В результаті такого лайфхаку Ви заощадите багато часу на приведення в охайний вигляд свої брекетів.

На гачки брекетів на нічний період можна наліпити зубний віск. Він покриває поверхню брекетів і захищає губи і щоки від пошкоджень.

Завжди мати з собою резинки для брекетів. Часто люди втрачають їх, а ходячи навіть без однієї з них некомфортно. Візьміть з собою запасні резинки вони займають дуже мало місця, слідкуйте за тим, щоб вони зберігались в максимально стерильній упаковці.

Необхідно ретельно слідкувати за чистотою порожнини рота: не пропускати процедуру чищення та полоскання, використовувати спеціальні зубні пасти та заспокійливий бальзам для ясен. Період носіння брекетів є стресом для наших зубів і ясен, в цей період треба ретельно піклуватись про своє здоров’я.

Вчасно відвідувати лікаря ортодонтолога та слухатись його порад є однією із найпростіших порад. Якщо Вас щось турбує - не баріться, а одразу ідіть до лікаря та повідомте йому про причину дискомфорту. Саме вчасно надана допомога лікаря забезпечує стабільність і комфорт власнику брекетів протягом усього періоду лікування.

Записатися на безкоштовну консультацію
    З консультації Ви дізнаєтесь:
  • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
  • Які терміни лікувань?
  • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
  • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку

Красиві та здорові зуби – це головне призначення приватної стоматологічної клініки "Дом Стом". Найвищою нагородою для нас є щасливі та вдячні посмішки наших клієнтів. Даній справі ми присвячуємо значну частину свого життя, саме тому на території свого будинку облаштували сучасний стоматологічний кабінет у місті Житомир.

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, таких як: лікування карієсу та захворювання ясен будь-якої складності, проводимо хірургічні та протезувальні маніпуляції, виправляємо прикус.

Спеціалісти "Дом Стом" безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують в повсякденну практику новітні світові технології, аби наші послуги завжди були на високому рівні.