Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Як правильно чистит зуби?

В ідеалі чистити зуби треба після кожного прийому їжі. А мінімум, до якого ви повинні привчити себе - це ранкова і вечірня процедура. 
Весь процес чищення зубів має займати не менше трьох хвилин. Чищення проводите в одному темпі і завжди починайте з одного і того ж зубного ряду. 

1. Розташувавши зубну щітку під кутом до лінії ясеню Основний рух при чищені зубів — вимітальний (від ясен до краю зуба). Очістіть усі зовнішніповерхні зубів.

 

         

2. За допомогою вимітальних рухів почистіть внутрішні поверхні всіх зубів.

3. Почистіть жувальну поверхню зуба.

4. Кінчиком щітки почистіть внутрішню поверхню верхніх і нижніх передніх зубів.

5. Не забудьте почистити язик!

6. При необхїідності візьміть зцбну нитку, протягніть її навколо кожного зуба,

при цьому переконайтесь, що вона проникає під пришийкову частину ясен.

Після чищення зубів обов'язково вимийте щітку і поставте її у склянку щетиною нагору. Не зберігайте щітку у футлярі, тому що вона обовя'зково повинна висихати!

Відвідувати стоматолога потрібно вже з першого року життя. А з шести років вже потрібна професійна чистка і консультація ортодонта.

Записатися на безкоштовну консультацію
    З консультації Ви дізнаєтесь:
  • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
  • Які терміни лікувань?
  • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
  • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку

Красиві та здорові зуби – це головне призначення приватної стоматологічної клініки "Дом Стом". Найвищою нагородою для нас є щасливі та вдячні посмішки наших клієнтів. Даній справі ми присвячуємо значну частину свого життя, саме тому на території свого будинку облаштували сучасний стоматологічний кабінет у місті Житомир.

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, таких як: лікування карієсу та захворювання ясен будь-якої складності, проводимо хірургічні та протезувальні маніпуляції, виправляємо прикус.

Спеціалісти "Дом Стом" безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують в повсякденну практику новітні світові технології, аби наші послуги завжди були на високому рівні.