Сертифікати та ліцензії

Фотогалерея

Відгуки
Андрій Андрій
47
В мене така історія. Видалили 6-й нижній зуб і потрібно було щось вирішити, щоб було чим жувати. Лікар запропонував вживити імплант і поставити на нього коронку. Через кілька місяців назначили наступний візит...
Анастасия Анастасия
33
Хочу выразить благодарность семье Мазур! Я ЛЕЧИЛА У НИХ СВОИ ЗУБКИ! Осталась безмерно довольной! Буду рекомендовать Вас своим знакомым. А вам желаю хороших и благодарных клиентов и процветания Вашей клинике!
Катя Катя
25
Мне здесь вырывали зуб мудрости. Конечно, что греха таить, процедура не самая приятная. Болело и кровоточило несколько дней. Перетерпела, отмучила, но уже все зажило, все ок.
Николай Николай
28
Хочу поблагодарить Юрия Васильевича за профессионализм и внимательность к мои зубам. Теперь я могу широко и красиво улыбаться!
Анжела Анжела
30
Добрый день! Была на приеме с ребенком ( 3,8 лет) у Юлии Владимировны. Все прошло успешно, даже не ожидала! Я наверное больше боялась, чем моя Анечка! Спасибо большое за внимание и помощь!
Записатися на безкоштовну консультацію
    З консультації Ви дізнаєтесь:
  • Які технології найкраще підходять для вашого випадку?
  • Які терміни лікувань?
  • Скільки коштують наші роботи і на чому можна зекономити?
  • На якому обладнанні проводяться операції?
Про клініку

Красиві та здорові зуби – це головне призначення приватної стоматологічної клініки "Дом Стом". Найвищою нагородою для нас є щасливі та вдячні посмішки наших клієнтів. Даній справі ми присвячуємо значну частину свого життя, саме тому на території свого будинку облаштували сучасний стоматологічний кабінет у місті Житомир.

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, таких як: лікування карієсу та захворювання ясен будь-якої складності, проводимо хірургічні та протезувальні маніпуляції, виправляємо прикус.

Спеціалісти "Дом Стом" безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують в повсякденну практику новітні світові технології, аби наші послуги завжди були на високому рівні.